Proč si zvolit právě nás?

  •  Legendární autoškola s již jednadvacetiletou tradicí a dvěma a půl tisíci úspěšně odučenými žáky
  •  Zahájení kurzů v pravidelných intervalech (nástup je možný kdykoliv). Po odevzdání přihlášky sedíte do týdne ve výcvikovém vozidle!!! Ideální je kontaktovat autoškolu 3-4. měsíce před dovršením požadovaného věku. Délka kurzu dle vzájemné domluvy a rychlokurz za cenu kurzu základního!
  •  U nás se svezete až šesti vozy, resp. pěti různými (2x Brouk), přičemž každý vůz je naprosto odlišný! (naftové, nebo benzínové. Slabší, silnější a extrémně silné… :o) základní a všem známé pravidlo je- “čím více vozidel vyzkoušíte, tím více umíte” a nemělo by Vás pak nemile překvapit vozidlo, které budete mít doma… Základní výcvik se provádí na legendárních vozech VW Brouk v jeho novodobé podobě (New Beetle) s naftovým motorem (tradiční TDI- ideální pro začátečníky a VW Fox (liška), taktéž s motorizací TDI a velikostí vozu, který se všude vejde (zejména při parkování :o)
  •  Jako bonus za výběr naší autoškoly, máme pro žáky k dispozici další vozy, se kterými jezdí žáci na výlety s majitelem autoškoly,  většinou za hranice okresu a do větších měst (např. Plzeň, žáci se seznámí s hustším provozem a tramvajemi :o). Jedná se o legendární a nejvíc stylové vozy: v anglické podobě Mini Cooper Clubman v plné výbavě a v italské podobě Fiat 500, taktéž téměř v plné výbavě. A protože máme slabost pro sportovní auta, tak jsme pro potěšení žáků připravili hodně sportovní náčiní v podobě Ford Focus ST v racingové úpravě s téměř 300 koňmi pod kapotou a v plné výbavě, který mohou naplno vyzkoušet a pokořit rychlostní limity při společném výletě po rychlostních komunikacích a dálnici!
  •  Začínající motorkáři se svezou na motocyklech Yuki Manxman 125 caffe racer (ideální pro malé postavičky), Yuki TR 125 enduro (oba motocykly s ukazatelem zařazené rychlosti). Dále pak Suzuki GS 500, Hyosung Comet GT 650 (sk. A2) a ověřená klasika Kawasaki ZR 750 (sk. A)
  •  Kompletní studijní materiály k zapůjčení po celou dobu trvání kurzu zdarma!
  •  Zdarma občerstvení na každém kurzu (nealko, velice kvalitní káva z presovače a dortík ke kávě)
  •  Příjemné prostředí učebny ve vlastní budově (budova přímo v centru města poblíž nákupního centra Kaufland, vedle gymnázia), možnost využití přilehlého dvora pro kuřáky a NOVĚ malá kavárnička (přímo vedle zmiňovaného dvora) pro čekající, nebo odpočívající žáky mezi jízdami (kávy z kvalitního pressovače můžete vypít během kurzu co hrdlo ráčí…:o)
  • NOVĚ: distanční výuka v podvečerních hodinách jednou týdně! (bez nutnosti docházení na společnou výuku)
  •  Kompletní pojištění výcvikových vozidel (bez rizika jakékoliv úhrady škod při nehodě)
  •  Po úspěšném kurzu obdrží každý absolvent dáreček na památku :o)