Vzhledem k současné situaci s COVID-19 jsme si pro Vás dovolili připravit tuto rubriku “samostudium”. Budou zde veškeré informace, které by Vám měly i přes tuto pernou dobu pomoci se studiem, a tím pádem i po skončení všeho a s nástupem zpět do běžného režimu, i s úspěšným zakončením autoškoly.

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře či mobilního spojení.

 

Návod pro samostudium

Pro naše žáky jsme zakoupili přístup do výukového portálu určeného pro výuku žadatelů v autoškole. Do vyhledávače zadejte pojem „Schroter“a po rozkliknutí nabídky zadejte webové stránky www.schroter.cz, po jejich otevření klikněte na „Přehled autoškol a udělené licence“ (třetí obdelníček zleva) a poté klikněte na „Plzeňský kraj“ a vyhledejte naší autoškolu: AŠ Pavel Hrabík a klikněte na datum udělené licence (do 30. září 2020). Pak už stačí jen stisknout „prosím pokračujte v prohlížení“a jste konečně tam, kde vás chceme mít… 🙂 zkuste se zorientovat a zkoušet si jedno téma za druhým… Postupně si najdete systém a bude vědět na co se chcete soustředit a co naopak už vynechat. Určitě ale vynechejte témata pro skupiny C-D (nákladní vozy a autobusy). Vás se týkají pouze skupiny A-B (motocykly a auto), ale to už asi víte z vyplňování přihlášky, kterou jste do autoškoly na začátku dávali. Zkuste propojit vzájemně tento portál, který je určený především k učení s portálem druhým „etesty.mdcr.cz“ (návod pro orientaci na webu jste od nás taktéž dostali), který je určen především ke zkoušení svých znalostí a konečné přípravě na zkoušky. Pokud se vám podaří propojit obojí a k tomu si poslechnete náš výklad v učebně, kterým to proložíme, tak věříme tomu, že budete ke zkouškám ideálně připraveni! Hodně úspěchů při učení přeje kolektiv naší autoškoly, Autoškola Hrabík s.r.o. (Škola, na kterou se nezapomíná!).